Enigma Variatsioonid

by Luarvik Luarvik

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
2.
3.
4.
5.
00:29
6.
7.
8.
9.

about

Mihkel Kleis:
""Enigma variatsioonidel" on jälle kindla ülesehitusega lood. Üritasin vist ellu viia oma unistust teha lõpuks korralikku seitsmekümnendate vaimus progerokki, aga päris nii see muidugi välja ei kukkunud. Ei oskagi eriti midagi pikemalt kirjutada selle plaadi kohta. Üldiselt oli aeg kui neid lugusid tegime ja kontsertidel esitasime päris mõnus. Saime isegi korra Ungaris käia.
Aga plaati oli üsna keeruline välja anda. Ma pole ise kunagi suutnud mingi promotöö ja väljaandmisega rabeleda, ei saa aru kuidas need süsteemid töötavad ja siis sai kuidagi Janno Zõbin selle tarbeks nõusse räägitud. Noh, jällegi võeti plaat kuidagi äärmiselt leigelt vastu. Mõned arvustused paaris kohalikus lehes, eriti ei kiidetud, eriti ei sõimatud (väljaarvatud mingi Rada7 artikkel, mis oli lausa jahmatavalt negatiivne). Ja täpselt samuti nagu "Passioon & Fuuga" puhul - enamus sellest kolmesajasest tiraazhist lihtsalt kadus kuskile olematusse. Paaris Tallina plaadipoes olid üksikud eksemplarid, "Juuksuris" ka mõned, siis kadusid isegi sealt ära ja oligi kõik. Mõjus väga masendavalt, justkui oleks kaks aastat mittemillegi nimel vaeva näinud. Siis oligi nii, et polnud nagu enam tahtmist seda bändi edasi teha. Tegelikult ei osanud enam kuskile edasi liikuda ka, sest juba nii palju erinevaid asju oli aja jooksul läbi proovitud ja millegi juurde tagasi pöörduda polnud mõtet. Et midagi nagu pooleli ei jäänud. Praeguseks olen LL'ist juba niivõrd distantseerunud, et tundub kohati lausa uskumatu, et sai kõike seda tehtud. Imelikul kombel "Passioon & Fuuga" on praegu ainus plaat Luarviku diskograafias, mis kõlab mu jaoks aktuaalselt."

credits

released January 1, 2008

tags

license

all rights reserved

about

Bande Estonia

contact / help

Contact Bande

Streaming and
Download help

Redeem code